Leia parimad asukohad taastuvenergia tootmiseks. Lihtne ja kiire.

Rexplorer on platvorm, mis analüüsib päikese- ja tuulepargi alade looduslikke tingimusi, rajamise kulusid ning piiranguid. Me kasutame nii mõõdetud kui modelleeritud andmeid, et teha taastuvenergia arendamise üle otsustamine nii lihtsaks kui võimalik.

Broneeri 15-minutiline vestlus
Illustration by Freepik Storyset
Meie koostööpartnerid: Sunly, Energiaühistu ning lisaks veel 6 ettevõtet

Platvormi funktsioonid

Vaata oma päikese- või tuulepargi parimat paigutust.

Pakume välja parima paigutuse päikesepaneelidele või tuulikutele tuginedes tuule modelleerimise andmetele, päikesekiirgusele, pargi efektiivsusele ning teie tarbimisvajadustele või soovidele.

Vaata lisaks
finding the best land plots for solar and wind parks

Kasuta tuulepargi visualisatsioone projekti tutvustamisel

Me aitame arendajatel edukalt kaasata kogukonda, omavalitsusi ning lähimaid naabreid koostades realistlikke visualisatsioone ja müra modelleeringuid.

Vaata lisaks

Suurenda elektrijaama efektiivsust ja jälgi tootmisnäitajaid

SCADA tuvastab tuule- ja päikeseparkide rikete põhjused ja alakoormusel töötavad seadmed ning seeläbi vähendab seisakute aega.

Vaata lisaks

Mudelda endale päikesepark

Virtuaalsed päikesepargid maja- ja maaomanikele, et hinnata päikeseenergia potentsiaali, rajamise kulu ning võimalikku kokkuhoidu. Võrdle oma parki teiste lähedal asuvate töötavate parkidega.

Learn More

Juhendame omavalitsusi süsinikuneutraalsuse saavutamisel

Me kaardistame olemasolevad süsiniku heitkogused, teeme ettepanekuid nende vähendamiseks ning aitame koostada eelarve eesmärgi saavutamiseks.

Vaata lisaks

Riigid, kus tegutseme

Eesti
Läti
Leedu
Norra
Soome
Poola

"Kui tahad taastuvenergiat tulusalt toota, peavad kõik arendusetapid olema maksimaalselt efektiivsed. Ja siin aitab meid Rexplorer."

Siim Paist, Arendusjuht @ Sunly

"Rexploreri võimekus kiiresti analüüsida suurt hulka usaldusväärseid andmeid on muutnud potentsiaalsete taastuvenergia asukohtade otsimise ja omavahel võrdlemise palju lihtsamaks!"

Klaus Pilar, Roherahastuse Juht @ Sunly

Võta meiega ühendust!
Projekti kaasrahastab Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Eesti-Norra koostööprogrammi Green ICT raames.
Vaata lisaks